Vyhlášení vítězů soutěže o knihy nápadů pro tvoření s dětmi

Termín konání: 5.-19. 11. 2013 - soutěž ukončena

Výtvarník, který dovedl k dokonalosti techniku koláže a za svá díla získal světové uznání, se jmenuje Jiří Kolář. Tak zní správná odpověď na naši soutěžní otázku. Děkujeme za všech 78 zaslaných odpovědí. Jednu z knih Tvoříme a stavíme se Šimonem a Tvoříme s dětmi z darů přírody od výtvarnice a architektky Pavly Parik zasíláme těmto vylosovaným výhercům…

Josef Novák, Český Rudolec Vladislava Novická, Praha 10 Ivana Plechatá, Praha 3 Katka Čelechovská, Horní Bečva

Gratulujeme!

Kniha Tvoříme a stavíme se Šimonem je určena všem rodičům, kteří ve svých dětech již od útlého dětství (cca od 3 let) rádi rozvíjejí kreativitu, prostorové vnímání, představivost a manuální zručnost. Na svých stránkách prostřednictvím podrobných barevných fotografií, nabízí velké množství nápaditých projektů, které se zaměřují jak na tvorbu v ploše, tak i na vytváření trojrozměrných staveb.

Publikace Tvoříme s dětmi z darů přírody, která vyšla na konci října v nakladatelství Plot, obsahuje mnoho výtvarných ukázek vyrobených výhradně z přírodnin jako jsou semínka, lístečky, kůra atd. S dětmi podle ní můžete vytvářet mandaly, ornamenty, abstraktní obrazy, ale i zvířátka, figurky, malé vázičky a další objekty. Naleznete zde také inspiraci, jak přírodniny krásně aranžovat.

Více o autorce Pavle Parik se můžete dozvědět na www.casparicentrum.com.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×