Soutěžte o vstupenky na festival jídla a pití Foodparade !

Termín konání: 10. srpna - 24. srpna - soutěž ukončena

Škola vaření Chefparade je největší v České republice a každým rokem se rozšiřuje. Můžeme jmenovat některé aktivity jako je festival Foodparade, Chefshop.cz – obchod s delikatesami a kuchyňskými potřebami, kuchařské knihy či projekt Chefstarter (podpora a vytvoření zázemí nových foodprojektů), kterým se kromě výuky kurzů Chefparade věnuje.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Hlavní surovina soutěže I love food 2016 byla Chilli.

Děkujeme za všech 151 správných odpovědí a gratulujeme vylosovaným výhercům:

  • Anna Pytlíková, Holýšov
  • Milan Jedlička, Brno


O Foodparade:

V krásných zahradách Trojského zámečku se 3. a 4. září 2016 již po 6. rozprostřou desítky stánků plných kuchařů známých luxusních restaurací i nadšenců z menších kuchyní. Každá restaurace představí své degustační menu, aby návštěvníkům zprostředkovala nejlepší zážitek z jejich kuchyně. Chybět nebudou ani výtečné delikatesy a nápoje.

Velkou novinkou letošního ročníku v rámci zkvalitnění a inovovaní služeb je platba bezkontaktni festivalovou kartou s nahranými chefy!

Akce je spojena s bohatým doprovodným programem. Na Foodparade lze vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra a součástí areálu je zdarma dětský koutek se zábavným programem a pikniková louka, na které si návštěvníci mohou odpočinout ve stínu stromů. Z účastníků můžeme protazím odtajnit restauraci Etnosvět, Burger Bar, Husí Játra, Food Story, Steakgrill, U Emy Destinnové a jiné.

Partnery festivalu jsou Chefparade, Fajn Rádio, F.O.O.D, HOTPOINT, MAKRO, Mňam TV, Président, RESTU, Somvprahe.sk a Ententyky.cz.

Festival Foodparade také podporuje neziskové projekty jako je MammaHELP, Zajíček na koni a Polívková smršť.

Celá akce je doprovázena i soutěží „I love food:http://foodparade.cz/soutez/“ o ceny v minimální výši 50 000,– Kč!

Přečtěte si obecné podmínky soutěže.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×