Soutěžte o trička a vstupenky na rodinný muzikál Alenka v kraji zázraků

Termín konání: 1. prosince - 7. prosince - soutěž ukončena

Dílo od scénáristů Jana a Aleny Pixových, kteří mají na svém kontě úspěšná představení Sněhová královna nebo Kapka medu pro Verunku, tentokrát zhudebnil slovenský popový král, Vašo Patejdl.Texty k písním napsala Kristýna Pixová. V hlavních rolích se představí Dagmar Patrasová, Michaela Kuklová, David Gránský, Anna Julie Slováčková, Michaela Nosková či Martina Pártlová. Režisérské taktovky muzikálu který se hraje v Divadle Hybernia od 22. září, se ujal oceňovaný mladý tvůrce Matěj Balcar, o scénu a kostýmní provedení se postaral Martin Černý, držitel ceny Alfréda Radoka z roku 2011.Kouzla a triky jsou nedílnou součástí každého představení, jejich dramaturgie a návrhu se ujal iluzionista Pavel Kožíšek.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Herec David Gránský ztvárnil v Alence Kloboučníka.

Děkujeme za všech 160 správných odpovědí a gratulujeme vylosovaným výhercům:

  • Jana Krejčová, Plzeň
  • Iveta Vojáčková, Určice
  • Hana Mahdalová, Přeštice
  • Jana Šikolová, Jablonec nad Nisou
  • Ivana Horová, Litoměřice
  • Marie Herdová, Praha


Muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele LewiseCarolla. I v tomto příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem,pře­moudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem. Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnuhraje Martina Pártlová v alternaci s Michaelou Noskovou. Její protějšek, laskavou Bílou královnu představí Dagmar Patrasová v alternaci s Michaelou Kuklovou.Role uspěchaného Bílého králíka se ujme Bořek Slezáček a Ernesto Čekan. V roli velké Alenkysi zahraje dcera Dagmar Patrasové,Anna Julie Slováčková, Míša Sejnová či Brigita Cmuntová.

Více na Alenka v kraji zázraků.

Přečtěte si obecné podmínky soutěže.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×