Soutěžte o slevy na nákup dětského zboží na Proděti.cz!

Termín konání: 6. července - 20. července - soutěž ukončena

Proděti.cz je online nákupní klub pro maminky a děti. Každý den přinášíme nové, časově omezené akční nabídky módního oblečení, bot, hraček a vybavení. Za skvělé ceny. Ty jsou inspirovány dětmi a jejich skvělými nápady.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Na Proděti.cz kromě dětského oblečení, obuvi, hraček a dalších potřeb seženete i originální kousky, které děti určitě potěší. Poznáte, co je předmět na obrázku?: Interaktivní a výchovná hračka

Děkujeme za všech 91 správných odpovědí a gratulujeme vylosovaným výhercům: 

  • Romana Čapková, Ledeč nad Sázavou
  • Juraj Oravec, Bechyně
  • Pavel Franců, Praha
  • Radka Řezaninová, Kamýk nad Vltavou
  • Iveta Kulíšková, Halenkovice


V současné době máme pro maminky a jejich drobečky ihned k dodání nabídku více než čtyřiceti značek. Snažíme se zde kombinovat nejoblíbenější kousky z našich akcí se známými značkami na českém trhu tak, aby u nás našla vše potřebné skladem každá maminka s miminkem, ale i např. malým školákem. Akční nabídky ale určitě neopouštíme. Dále touto cestou představujeme nové a nové značky a ty nejoblíbenější z nich poté bereme na sklad, abyste je u nás našli, kdykoliv si vzpomenete.

Přečtěte si obecné podmínky soutěže.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×