Soutěžte o dětské knihy z nakladatelství Portál

Termín konání: 1. prosince - 15. prosince - soutěž ukončena

Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a so­ciální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kul­turologie.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Ve věrnostním programu nakladatelství Portál lze získat maximální slevu 25%.

Děkujeme za všech 189 správných odpovědí a gratulujeme vylosovaným výhercům:

  • Sabrina Frömlová, Praha
  • Alena Pešlová, Halenkovice
  • Eva Nolčová, Šťáhlavy

Výhry a více informací o knihách:Ve znamení oslav letošního výročí se Portál rozhodl, že bude po celý rok pomáhat Fondu ohrožených dětí (FOD), a to mj. 1 Kč z každé knihy Portálu prodané v e-shopu Portál.

Velkou skupinu čtenářů Portálu tvoří rodiče. Pro ně jsou určeny praktické příručky o výchově a také knihy her a nápadů rozvíje­jících dětskou tvořivost, které úspěšně využívají i učitelé a vychovatelé. V posledních letech se Portál výrazně zaměřil také na problematiku tě­hotenství a mateřství. Rady najde v knihách i dospívající mládež a nejen jí jsou navíc určeny knihy her a cvičení sloužící k zachování bystrého rozumu, tělesné kondice a k nalezení místa v sociální skupině. Pro malé i starší děti Portál vydává pohádky, příběhy, říkadla.

Přečtěte si obecné podmínky soutěže.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×