Soutěž o Výlety s tajenkou

Termín konání: 3.-24. června 2014 - soutěž ukončena

Máte rádi výlety s dětmi, ale ne vždy najdete čas trasu důkladně naplánovat? Ušetřete si práci a vyhrajte scénář na osvědčený výlet s hádankami a úkoly pro celou rodinu! Získáte kompletní praktické informace včetně originální mapy a budete se bavit od první minuty až do cíle! Na 70 výletů po celé ČR pro vás připravila agentura Velká dobrodružství.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku: Na mapě k výletu Po trpasličí stezce ke Skryjským jezírkům je namalována zmije. Děkujeme za všechny správné odpovědi a poukaz na Výlet s tajenkou podle vlastního výběru zasíláme těmto vylosovaným výhercům:

 1. Martina Ouborná, Stehelčeves
 2. Libuše Stupavská, Dobřichovice
 3. Martina Smékalová, Praha
 4. Standa Herda, Praha
 5. Ferda Berousek, Praha
 6. Marian Rohoška, Praha
 7. Petra Doksanska, Kladno
 8. Jana Tolarova, Nové Sedlo
 9. Vladislav Gabriško, Býšť
 10. Petra Fúziková, Břidličná

Všechny trasy Výletů s tajenkou pro vás osobně vyzkoušeli jejich autoři a také dobrovolníci s dětmi. Každý výlet je spojen s dobrodružným příběhem, ke kterému se vážou nejrůznější úkoly pro děti. Vypravit se můžete třeba Ze zámku Kozel na loupežnický hrad Lopatu, Za trpaslíky do Stříbra, Pro sladké uši a za pravěkými lovci na Štramberk. Výlety s tajenkou nezapomínají ani na další členy rodiny: babičky, dědečky a také psí kamarády.

Obecné podmínky soutěže

 1. Organizátorem soutěže je Občanské sdružení pro aktivní rodinu, Zahradní 249, Odolena Voda, IČ: 22664165.
 2. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář www.PeknyDen.cz, který akceptuje pravidla soutěže a zašle stanoveným způsobem odpověď na soutěžní otázku. Každý může zaslat pouze jednu odpověď.
 3. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 4. Výhry budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří pošlou správnou odpověď na soutěžní otázku.
 5. Jména výherců budou zveřejněna na www.PeknyDen.cz. Výherci budou vyrozuměni e-mailem, ve kterém dostanou kód na bezplatné stažení Výletu s tajenkou z internetových stránek http://www.velkadobrodruzstvi.cz/…-s-tajenkou/
 6. Účastník soutěže odesláním odpovědi na soutěžní otázku poskytuje souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mail, adresa a případně další poskytnuté údaje, byly zpracovány pro potřeby soutěže.
 7. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 8. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu redakce@peknyden.cz.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×