Soutěž o vstupenky na rodinný muzikál Sněhová královna

Termín konání: 26. listopadu - 10. prosince - soutěž ukončena

Co se stane, dají-li se dohromady scénárista, dramaturg, herečka, produkční a učitelka? A navíc, jsou-li z jedné rodiny a dvou generací, z nichž jedna má zkušenosti a druhá mladistvý elán? Vznikne rodinná produkční firma, v tomto případě Pixa-pro. Pixa-production se zaměřuje zejména na zábavné, hudební i výchovné pořady, na představení pro dospělé i pro děti. Produkce spolupracuje s významnými výtvarníky, herci, zpěváky i hudebníky.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku:
Společnost Pixa-Pro produkovala v Divadle Hybernia muzikál Kapka medu pro Verunku a chystá muzikál Alenka v kraji zázraků.

Děkujeme za všech 127 správných odpovědí a gratulujeme vylosovaným výhercům:

  • Petruše Průchová, Netolice
  • Martina Řezaninová, Hříměždice
  • Petr Ťoupal, Opařany
  • Jaroslav Korpáš, Stráž pod Ralskem
  • Martin Schwarz, Praha


Po úmorných letních vedrech se můžete příjemně přeladit do nastávající podzimní a zimní atmosféry v divadle Hybernia s původním českým muzikálem SNĚHOVÁ KRÁLOVNA, který s drobnými úpravami oproti minulé sezóně uvádí Pixa-pro, MusicModelTrust a Barták music. Muzikál má od své premiéry 20.září 2014 za sebou již 70 úspěšných repríz a na prkna divadla Hybernia se od října 2015 vrací ve 20ti exkluzivních představeních.


Sněhová královna je patrně nejznámější pohádkou H.CH. Andersena, Příběh je smutný, ponurý, ale autoři libreta Jan a Alena Pixovi, jej převyprávěli tak, aby se diváci zasmáli a pobavili. Příběh umocňuje působivá hudba známého skladatele Zdeňka Bartáka, ve skvělém aranžmá jeho syna Daniela a divák se opravdu nemá čas nudit.

Více na Snehovakralov­na.cz.
Oficiální sestřih z muzikálu Sněhová královna na youtube.com.

Přečtěte si obecné podmínky soutěže.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×