Soutěž o Tvůj fotodeníček od školky do školy z nakladatelství Smart Press

Termín konání: 10. 9.-1.10. 2014 - soutěž ukončena

Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější léta raného dětství! Vyhrajte dětem Tvůj fotodeníček od školky do školy a tvořte spolu s nimi knihu plnou lásky a všedních i vzácných okamžiků, ke které se budete moci vracet po celý život.

Vyhlášení výherců

Správná odpověď na soutěžní otázku: Tvůj fotodeníček od školky do školy obsahuje prostor pro zápisky a obrázky dítěte, poznámkový blok, možnost kreslit a vlepovat.

Děkujeme za všech 85 správných odpovědí. Tvůj fotodeníček od školy do školy zašle nakladatelství Smart Press těmto vylosovaným výherkyním:

 • Iveta Ehrlich, Plzeň
 • Monika Emanuelová, Praha 10
 • Lucie Agossa, Vyžlovka

Gratulujeme!

Tvůj fotodeníček od školky do školy

Tvůj fotodeníček od školky do školy navazuje na úspěšný první díl Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let. Autorem tohoto druhého dílu je Smart Press spolu s českými maminkami, kterým na českém trhu chybělo pokračování pro jejich školáčky. Kniha je opět v dívčím a chlapeckém barevném provedení. Kniha v pevných deskách, v kroužkové vazbě, přepásaná praktickou gumičkou.

Tvůj fotodeníček od školky do školy nabízí vše v jednom: Poznámkový blok, fotoalbum, prostor pro vlastní zápisky a obrázky dítěte. Nechte se vést jednotlivými kapitolami rok za rokem, kreslete, přelepujte, vpisujte. Začíná Věnováním a otiskem ruky a nožičky z prvního dne v mateřské škole. Dále je řazen podle jednotlivých tříd, přívětivě vede prvními školkovými zkušenostmi a připomíná vzácné zážitky s kamarády, novými hračkami, ve třídě, na hřišti i na procházce.

Jednotlivá roční období nabízí praktické Kalendárium pro denní zápisky. Každý školní rok pak umožní kreslení sezónních obrázků, lepení fotek z oslav, Vánoc, prázdnin atd. Nebojte se svěřit tuto knihu vzpomínek do rukou dítěte a požádejte další členy rodiny o jejich příspěvky, s radostí se na této unikátní knize budou podílet.

Kniha je k dostání na www.smartpres.cz s 15% slevou.

Obecné podmínky soutěže

 1. Organizátorem soutěže je Občanské sdružení pro aktivní rodinu, Zahradní 249, Odolena Voda, IČ: 22664165.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit pouze soutěžící s pobytem na území ČR. Každý může zaslat pouze jednu odpověď.
 3. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář www.PeknyDen.cz, který akceptuje pravidla soutěže a zašle stanoveným způsobem odpověď na soutěžní otázku.
 4. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 5. Výhry budou rozděleny losováním mezi účastníky soutěže, kteří pošlou správnou odpověď na soutěžní otázku.
 6. Jména výherců budou zveřejněna na www.PeknyDen.cz. Výherci budou vyrozuměni e-mailem a cenu obdrží poštou na adrese, kterou uvedli v soutěžním formuláři.
 7. Účastník soutěže odesláním odpovědi na soutěžní otázku poskytuje souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mail, adresa a případně další poskytnuté údaje, byly zpracovány pro potřeby soutěže.
 8. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 9. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu redakce@peknyden.cz.

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×