About us

Nebojte se vyrazit s dětmi za zábavou a poučením.

Vymýšlet program pro děti nás baví! Náš web je plný inspirace pro všechny - táty, mámy, babičky, dědečky... Poodhalte dětem krásy naší země, běžte s nimi tam, kde je veselo a kde jsou vítány. I my máme kupu dětí a přes PeknyDen.cz od nás získáte tipy na výlety, kroužky, dětská představení i vzdělávací akce. Pojďme si společně užít den!

Máte tip na akci? Chcete-li prezentovat svojí akci na našem portálu? Mám pro vás jednoduchý formulář k jejímu zvřejnění.

Vložit akci

Kontakty

Lukáš Hroch
Medová 459/15
301 00 Plzeň
admin@peknyden.cz

Kontakt na redakci portálu PeknyDen.cz:
redakce@peknyden.cz

PeknyDen.cz založily v roce 2006 Jitka Hrabánková a Simona Kalašová a spravovaly ho až do jara roku 2015. Počet jejich odrůstajících dětí však stoupl a tak se obě rozhodly vydat se za novým dobrodružstvím. Jitka se věnuje managementu internetových projektů ve zdravotnictví a Simona propadla fotografování. Peknyden.cz svěřily do rukou těm nejpovolanějším – Lukášovi Hrochovi a Denise Kubínkové. Přejeme novému týmu co nejvíce radosti z práce a mnoho spokojených uživatelů!

Kdo jsme

Denisa Kubínková

webmaster, co-owner

Maminka se zájmem o technologie, vektorové kreslení (nové logo je toho důkazem), výlety a vše kolem dětí. Stará se o vaše potřeby, aktualizuje, schvaluje a je duší portálu.

Lukáš Hroch

webdeveloper, co-owner

Zkušený UX Designer a nadšený vývojář webových aplikací, s hlavním úvazkem ve firmě Kerio Technologies. Pomohl dát stránkám nejnovější vzhled a funkčnost a spoustu užitečných vychytávek. Je autorem většiny kódu a databázového řešení portálu PeknyDen.cz.

https://about.me/soundake

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×