Články

Zajímavosti, aktuality, premiéry, knihy pro děti a rodiče.

Knížka pro tatínky – kniha o těhotenství, porodu a péči o dítě pro muže

8. leden 2013

Muži se stále více podílejí na rodinném životě, očekává se od nich nejen hmotné zajištění rodiny, ale i zapojení do péče od dítě. Ne všichni muži jsou však na to připraveni. Jak být správným otcem a partnerem? Knižní novinka z nakladatelství Portál poradí všem nastávajícím a novopečeným tatínkům, jak v nové roli dobře obstát.

HRANA – nový časopis pro děti

10. září 2012

10. září začíná vycházet nový dětský časopis HRANA. Hravý, ilustrovaný měsíčník je určen dětem od 3 do 11 let, které chtějí luštit zábavné úkoly, hrát hry nebo kutit a vyrábět, stříhat, lepit, skládat, číst komiksy, povídky a básničky, soutěžit a fantazírovat. V prvním čísle časopisu si děti zahrají na… INDIÁNY!

Kontaktní čočky aneb konec problémů na cestách

2. září 2012

Dovolená, cestování, sport – okamžiky, kdy jsme se svými dětmi v pohybu a společně si užíváme vytoužené volno. Vše má ale svá úskalí. Lidé trpící zrakovou vadou si tento čas mnohdy spojují se ztrácením a rozbíjením brýlí. Rodiče se bojí o bezpečnost svých dětí… Střepy v oku jsou pro každou matku noční můrou. Existuje ale způsob, jak tento věčný problém vyřešit, a dopřát si tak konečně volné chvíle bez starostí o zrak svůj nebo našich potomků.

Rodinná muzikálová pohádka "Kapka medu pro Verunku" aneb Jak vznikl nový český muzikál

4. červen 2012

To bylo tak: Byl jednou jeden dědeček a babička. A ten dědeček jednou vymyslel svým vnučkám pohádku. Vnučky, když vyrostly, pohádku objevily a daly ji přečíst svým rodičům a ti ji vyprávěli zase svým vnoučatům. Vnoučatům se pohádka moc líbila a řekla to svým rodičům, tedy původním vnoučatům a ta o ní vyprávěla svým kamarádům a protože se i jim a vůbec všem také líbila, napadlo je udělat z ní divadlo a ještě lépe muzikál.

Praha s dětmi na krku (aneb Výlety pro malé nožky) a Můj prázdninový deník

3. červen 2012

Chcete si užít velkoměsta, ale s dětmi vám to připadá složité? Právě pro vás je tu nové vydání mimořádného turistického průvodce, který je zaměřen na návštěvníky Prahy s malými dětmi. Jeho autorka, Alexandra Kohoutová, všechny trasy prochodila společně se svými vlastními ratolestmi. V průvodci pamatuje jak na rodiny s kočárkem a výletníky předškolního věku, tak na zvídavé školáky.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Následující »

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×