O víkendu se uskuteční již 6. ročník konference osobního rozvoje Rise and Shine

Právnická fakulta UK, Náměstí Curieových 7, Praha 1 - Praha

Poslední změna
31. říjen 2018

Je nám líto, pro tuto akci nyní nejsou žádné aktuální termíny konání.

O akci

V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu se na Právnické fakultě Univerzity Karlovy uskuteční unikátní konference osobního rozvoje Rise and Shine. V rámci již šestého ročníku vystoupí uznávaní lektoři i všeobecně známé osobnosti jako jsou například senátor Jiří Drahoš, novinář Jindřich Šídlo, či Kateřina Cajthamlová, psychoterapeutka a moderátorka televizního pořadu Jste to, co jíte.


Akce se bude konat v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy na náměstí Curieových 7, Praha 1. Je určena především pro mladé lidi, studenty a absolventy všech oborů vysokých škol, ale třeba i pro aktivní rodiče. Cílem letošního ročníku konference Rise and Shine s podtitulem Rosteme společně je propojit špičkové lektory, inspirující osobnosti a aktivní mladé lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.


Sobota 3. 11. 2018
V sobotu vystoupí 7 řečníků a řečnic, kterými jsou osobnosti ze světa osobního rozvoje, vědy, cestování, podnikání nebo médií. O své cestě k úspěchu ve vědě i politice se podělí čerstvý senátor Jiří Drahoš, bývalý předseda Akademie věd ČR a kandidát na prezidenta. Můžete se těšit i na Jindřicha Šídla, oceňovaného novináře, politického komentátora a držitele prestižní Peroutkovy ceny, či lékařku a psychoterapeutku Kateřinu Cajthamlovou známou z pořadu Jste to, co jíte. Na konferenci dále vystoupí Miloš Gregor, propagátor kritického myšlení, zakladatel studentského spolku Zvol si info a spoluautor bestselleru Nejlepší knihy o fake news!!!, Tomáš Šebka, cestovatel, spisovatel a lékař organizace Lékaři bez hranic či Tomáš Studeník, podnikatel a zakladatel inspirativních konferencí FuckUp Nights Prague. V neposlední řadě je na programu i přednáška Dotknout se nebe usměvavého horolezce Marka Holečka, který je současně i nositelem titulu Horolezec roku 2013.
“S Markem jsem se již v minulosti setkal a na jeho přednášku se opravdu moc těším. Je to pro mě obrovská osobnost a to nejen v horolezectví, ale hlavně lidsky,” říká Pavel Filip, hlavní organizátor konference Rise and Shine.
Nedílnou součástí sobotního programu je také různorodá nabídka workshopů vedených profesionály. V rámci nich se představí například freelancer Pavel Ovesný s workshopem Punkové podnikání, nebo tanečnice, lektorka a fotografka Mirka Papajíková s tématem vztahů a sebelásky. Dále pak například lektor GrowJOB Institute Matěj Krejčí s aktuálním tématem DigiDetox-jak zvládat technologie a nezbláznit se. V rámci doprovodného programu se účastníci konference mohou těšit na koučink, interaktivní stánky studentských i neziskových organizací, osobní setkání s řečníky i networking s účastníky.


Neděle 4. 11. 2018
V neděli program pokračuje plněním výzev, při kterém si účastníci budou mít možnost vyzkoušet vystoupit ze své komfortní zóny. Interaktivní program bude zaměřen na poznávání sebe sama. A to především na uvědomění si svých předností, limitů a možností osobního rozvoje. Nedílnou součástí bude i volná diskuse a networking.


Více informací se dozvíte na riseandshine.cz 

Místo konání
Právnická fakulta UK Náměstí Curieových 7 110 00 Praha 1 - Praha Ukaž na mapě

Modrý pták 779 m

ne 3. 02. 2019 od 13:00 Stavovské divadlo, Železná ulice/Ovocný trh, Praha 1

Inscenace Národního divadla pro všechny diváky od 7 let.  Modrý pták jako touha po prchavém,…

Dětská představení – 116 lidí doporučuje

Mlynářova opička 779 m

út 22. 01. 2019 od 19:00 Stavovské divadlo, Železná ulice / Ovocný trh, Praha 1

Hravé představení Činohry Národního divadla pro celou rodinu v duchu představitele klasické české…

Dětská představení – 109 lidí doporučuje

Kroužky animace pro děti v Muzeu Karla Zemana 2018/2019 912 m

po 17. 09. 2018 - ne 30. 06. 2019 Muzeum Karla Zemana, ​​​​​​​​Saská 3, Praha 1

Pošlete své děti do magického světa animace i Vy! Během šestnácti na sebe navazujících…

Kroužky pro děti – 12 lidí doporučuje

Sněhová královna - muzikál 938 m

ne 20. 01. 2019 od 14:30 do 17:30 Divadlo Hybernia, Náměstí republiky 3/4, Praha 1

Sněhová královna je patrně nejznámější pohádkou H.CH. Andersena. Autoři libreta, Jan a Alena Pixovi…

Dětská představení – 79 lidí doporučuje

Barevný předškoláček 1,1 km

so 1. 09. 2018 - po 27. 05. 2019 vždy v po od 16:00 do 17:00 Barevné učení, Pod Kaštany 183/3, Praha 6

Hravá přípravka pro budoucí prvňáčky ve věku 5–7 let. Budeme si společně hrát, cvičit, tvořit,…

Kroužky pro děti – 19 lidí doporučuje

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

3 lidé doporučují

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×