Charitativní kulturní událost Srdce plné respektu 2018

Karlovo náměstí, Karlovo náměstí, Třebíč

Poslední změna
28. září 2018

Je nám líto, pro tuto akci nyní nejsou žádné aktuální termíny konání.

O akci

Zveme Vás všechny na již 3. ročník naší tradiční charitativní kulturní akce Srdce plné respektu. V letošním roce se naše srdce roztluče v sobotu 29. 9. 2018 na Karlově náměstí v Třebíči.

Čeká nás atraktivní program, v rámci kterého se můžete těšit například na vystoupení lokální energické skupiny Disconnexion, netradiční skupinu Vesna, která spojuje folklor a moderní hudbu, skupinu Mirai, která získala v loňském roce ocenění Objev roku, a celý večer vyvrcholí vystoupením Vojty Dyka & B-Side Bandu!
Dále se můžete těšit na artistickou show, doprovodné aktivity a prezentační stánky našich partnerů s workshopy a dílničkami pro děti i dospělé.  Například o zábavně naučnou aktivitu se postará projekt „Tonda Obal“, který zajímavou formou ukáže, proč vlastně třídíme a co vše kolem nás je díky tomu z recyklovaných materiálů. Pro děti má připravené i soutěže o ceny.  

Rádi bychom touto formou opět podpořili naše partnerské neziskové organizace a instituce zaměřující se na pomoc lidem. Vezměte své rodiny a přátele a přijďte s námi podpořit dobrou věc. I tento rok bude na místě probíhat sbírka a prodej upomínkových předmětů s logem akce, jejichž výtěžek bude celý věnován na dobročinné účely.

Těšíme se na viděnou v Třebíči!

Místo konání
Karlovo náměstí Karlovo náměstí Třebíč Vysočina Ukaž na mapě

Jihlavská šatlava 29,2 km

so 23. 01. 2016 - čt 31. 12. 2020 Jihlava, Křížová 111/2, Jihlava

V Jihlavské šatlavě na Vás čeká především historie. Stará vojenská věznice je v naprosto původním…

Hrady, zámky, historie – 185 lidí doporučuje

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

1 člověk doporučuje

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×