Casting Miss Czech Republic 2018 ve Zlatém jablku

OZC Zlaté jablko, Náměstí Míru 174, Zlín - Zlín

Poslední změna
21. březen 2018

O akci

Nový ročník soutěže krásy Miss Czech Republic 2018 zavítá v sobotu 17. března do Zlatého jablka ve Zlíně, aby při castingu vybral ty nejsympatičtější dívky do celorepublikového semifinále. Zvány jsou dívky ve věku 17–25 let a samozřejmě i jejich příznivci. V porotě zasedne modelka Taťána Makarenko a další úspěšné účastnice předchozích ročníků soutěží Miss. Během odpoledne vystoupí i zpěvák Adam Mišík. Registrace začíná v 16 hodin, casting samotný o hodinu později.

Pod novým názvem Miss Czech Republic se letos rozběhl další ročník soutěže krásy, dříve známé jako Miss Face. Zlínský casting, který vybere postupující dívky, se uskuteční 17. března v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko ve Zlíně. 

Mohou se jej zúčastnit dívky od 17 do 25 let, u nichž o úspěchu nerozhoduje jen výška a míry, ale i půvab a sympatie. Soutěžit se bude v rozhovoru s porotou a v promenádě v koktejlových šatech, která nahradila promenádu v plavkách. Porotu soutěže povede její ředitelka, modelka Taťána Makarenko, sekundovat jí budou finalistky předchozích ročníků soutěží krásy Andrea Kalousová a Kristýna Langová. Připravený je i doprovodný program, kterým provede moderátorka Eva Decastelo, vystoupí populární zpěvák Adam Mišík, mladá zpěvačka Adéla Částková a taneční skupina Local Girl Gang. 

Na vítězky celorepublikového finále Miss Czech Republic 2018, které se bude konat na podzim, čekají atraktivní ceny a účast ve světových soutěžích krásy. Soutěž má ale i charitativní rozměr. Výtěžek z finále bude věnován České neonatologické společnosti.

Zlínský casting se uskuteční v přízemí prodejní galerie Zlatého jablka, registrace začíná v 16 hodin a soutěž samotná v 17 hodin. S sebou je nutné mít boty na podpatku, tmavé jeansy a nezbytnou dávku odvahy a sebevědomí. 

Více na www.missczechrep.cz a www.zlatejablko.cz

Místo konání
OZC Zlaté jablko Náměstí Míru 174 760 01 Zlín - Zlín Zlínský kraj Ukaž na mapě
Telefon
571 817 111
E-mail

VELKÉ HRY VE ZLATÉM JABLKU Vstup zdarma 0 m

pá 29. 06. 2018 - ne 15. 07. 2018 od 10:00 do 21:00 OZC Zlaté jablko, Náměstí Míru 174, Zlín

Velkou zábavu pro malé i velké návštěvníky si na úvod letních prázdnin připravilo obchodní centrum…

Dovolená s dětmi Tvoření, hraní, učení

Výstava kreseb Opice Petra Nikla na zlínském zámku Vstup zdarma 368 m

čt 24. 05. 2018 - ne 26. 08. 2018 od 14:00 do 17:00 Zlínský zámek, soudní 1, Zlín

Opice, známé ze znělky i plakátů Zlín Film Festivalu, jejichž autorem je zlínský rodák Petr Nikl,…

Výstavy, veletrhy – 10 lidí doporučuje

Bohužel nemáme obrázek :(

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

3 lidé doporučují

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×