Rodinné výtvarné dílny na festivalu 4+4 dny v pohybu v Kasárnách Karlín

Kasárna Karlín, Prvního pluku 2, Praha 8 - Karlín

Poslední změna
11. říjen 2017

Je nám líto, pro tuto akci nyní nejsou žádné aktuální termíny konání.

O akci

V rámci festivalu 4+4 dny v pohybu v Kasárnách Karlín připravila platforma Máš umělecké střevo? pro děti a rodiče nejen interaktivní instalace ve spolupráci s umělkyněmi Petrou Pětiletá, Evou Jiřičkou a výtvarníkem Kakalíkem, ale i různé workshopy k festivalové výstavě. Naprostou novinkou letošního ročníku je site-specific projekt, který vytvořily vítězkyně letošního ročníku soutěže Máš umělecké střevo? Dorothea a Johana Hofmeisterovy ve spolupráci s Annou Vohralíkovou. Přijďte inspirovat sebe a svoje děti!

Termíny konání:

  • 7. 10. sobota 15:00 – 17:30 Kasárna Karlín
  • 8. 10. neděle 15:00 – 17:30 Kasárna Karlín
  • 14. 10. sobota 15:00 – 17:30 Kasárna Karlín
Cena: 50 Kč (v rámci vstupného na výstavu)

22. ročník mezinárodního festivalu současného umění 4+4 dny v pohybu nabídne od 6. do 14. října na mnoha místech Prahy rozsáhlý program mnoha žánrů: od aktuálních a provokativních divadelních, tanečních a multimediálních představení tvůrců nejen z Evropy, ale i z Angoly, Alžíru, Maroka, Ukrajiny, USA, Kanady či Pobřeží slonoviny, přes průřezovou výstavu toho nejzajímavějšího ze současného výtvarného umění, debaty na aktuální témata z umění, architektury a urbanismu, přes komentované procházky po Karlíně až po premiéry site-specific divadelních představení předních českých souborů – například divadla VOSTO5, Masopust, VerTeDance, nebo Spitfire Company. Festival jako první zpřístupní veřejnosti jedno patro Kasáren Karlín, které se stanou letošním festivalovým centrem. Program budou dále hostit Divadlo Archa, Ponec, Alfred ve dvoře a Studio ALTA. Letošní festival 4+4 dny v pohybu proběhne díky spolupráci s kulturním centrem Kasárna Karlín, Ministerstvem spravedlnosti ČR a Městskou částí Praha 8. Více informací na www.ctyridny.cz.

Kompletní program najdou zájemci na www.ctyridny.cz. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.cz a na pokladnách jednotlivých divadel.

Místo konání
Kasárna Karlín Prvního pluku 2 180 00 Praha 8 - Karlín Ukaž na mapě
Telefon
604868914
E-mail

Baby Club Dalmíček 167 m

Praha 8 - Praha 8 - Karlín, Prvního pluku 12a
Dětem je nabízena kvalitní péči v čistém prostředí po celou dobu pobytu včetně občerstvení a pitného režimu. Pro děti jsou připravené různé hry, výtvarné činnosti, hudební a taneční vyžití, TV atd. Od 9/2010 také kurzy…

Kroužky pro děti Hlídání dětí, školičky Dětské oslavyPraha – 12 lidí doporučuje

A centrum - Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o. p. s. 206 m

Praha 8 - Karlín, Vítkova 10
Rodinné centrum (sídlící mezi Florencí a Karlínským náměstím) nabízí již od roku 1998 nepřeberné množství vzdělávacích a pohybových programů pro páry připravující se na početí dítěte, pro těhotné ženy a jejich partnery,…

S kočárkem Pro těhotné a čerstvé rodiče Pro miminka Kroužky pro dětiPraha – 10 lidí doporučuje

Flame Dance s.r.o. 231 m

Praha 8, Sokolovská 22
Rodinné studio, 100m od stanice Florenc, disponující dvěma sály a velkým dětským koutkem nabízí kroužky pro děti od miminek po školáky. Muzikoterapie, Yamaha školka, jóga pro děti i rodiče, latino tance,street dance.…

Dětské herny, mateřská centra Kroužky pro dětiPraha – 9 lidí doporučuje

Restaurace Mlsná kavka 231 m

Praha 8, Sokolovská 327/29
Mlsná kavka je nekuřácká vegetariánská restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. Můžete si zde vybrat z nápaditých…

Kavárny a restaurace pro dětiPraha – 7 lidí doporučuje

Ovocný Světozor Karlín 232 m

Praha 8, Sokolovská 22
Cukrárna s širokou nabídkou dortů, pohárů, palačinek a zmrzlin ve stylu Londýna. Děti mohou skotačit v červeném patrovém autobuse nebo si kreslit u malého stolečku. Nekuřácké prostředí.

Kavárny a restaurace pro dětiPraha – 7 lidí doporučuje

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

3 lidé doporučují

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×

Admin: Ukázat akci Upravit popis akce Upravit termíny