Příměstské tábory na Housově mlýně v Táboře

Housův mlýn v Táboře, Pod Holečkovými sady 383, Tábor

Poslední změna
29. květen 2017

Je nám líto, pro tuto akci nyní nejsou žádné aktuální termíny konání.

O akci

Tři týdny příměstských táborů na Housově mlýně v Táboře o letních prázdninách 2017 

Nechcete, aby se vaše děti o prázninách nudily? Nabízíme kvalitní program plný dobrodružství, záhad, nečekané zábavy a nových kamarádů. Rodiče tak mohou v klidu pracovat a děti jim pak každý večer budou vyprávět nové prázdninové zážitky. 

Po tři týdny se na Housově mlýně v Táboře budou konat příměstské tábory. Pod taktovkou kvalifikovaných lektorů ze spolku Vzdělané děti, z. s si za podpory města Tábor děti užijí zábavu a dobrodružství s novými kamarády.

Začíná se v pondělí 24. července Školou čarování, kdy si malí kouzelníci vyzkouší různé čarodějné disciplíny, vyrobí vlastní kouzelnické pomůcky a s kouzelníkem Petrem Theimerem se prokouzlí k vlastnímu závěrečnému představení, které turnus uzavře v pátek 28. 7. 

Týden plný překvapení zažijí děti jako Robinsoni na zdánlivě opuštěném ostrově. Loď na tajuplný ostrov vyplouvá v pondělí 31. 7. a nástrahy na malé badatele čekají až do pátku 4. 8.

Sérii táborů zakončuje týden Záhad starého Tábora od 7. do 11. srpna na motivy knihy Václava Kaplického: Bandita, Paťara a spol., kdy budou děti pronikat do tajných plánů a map starého středověkého města. Program se odehrává v atraktivním prostředí Housova mlýna, které nabízí spoustu možností na dosah přírody a přitom v centru Tábora – a to bez nutnosti přesunů s dětmi po městě. 

Tábory jsou určeny školou povinným dětem od 6 do 12 let. Jednotlivé turnusy probíhají vždy od pondělí do pátku od 7,30 do 16,30. Po celý den mají děti o zábavu, kvalifikovaný dohled i jídlo a pití postaráno. 

3 turnusy:

  1. turnus 24.7.- 28.7. Škola čarování
  2. turnus 31.7.-4.8. Ztroskotání na tajuplném ostrově
  3. turnus 7.-11.8. Záhady starého Tábora

Více informací a přihlášky ke stažení na www.vzdelanedeti.cz http://www.taboreni.cz/…arovani.html

Místo konání
Housův mlýn v Táboře Pod Holečkovými sady 383 390 01 Tábor Jihočeský kraj Ukaž na mapě
Telefon
773 679 424, 605 242454
E-mail

Housův mlýn 0 m

Tábor, Pod Holečkovými sady 383
Housův mlýn – zážitkový skanzen v Táboře Na Housově mlýně v Táboře Vás čeká husitská krčma, velká filmová zbrojnice, mučírna, hlavní sál, výstavní síň a středověký hostel. Pořádáme stylové programy pro rodiny s dětmi…

S kočárkem Hrady, zámky, historieJihočeský kraj – 27 lidí doporučuje

Filmová zbrojnice v Táboře 0 m

Tábor, Pod Holečkovými sady 383
Využijte možnosti prohlídky s účastí odborníka – zbrojíře, který návštěvníkům vysvětlí podrobné detaily týkající se zbraní a zbrojí a zároveň dohlédne na vaši bezpečnost. Prohlídka trvá cca 45 minut, začátek dle…

Výlety s dětmi Dovolená s dětmi Hrady, zámky, historie UbytováníJihočeský kraj – 41 lidí doporučuje

Táborské středověké podzemí 323 m

Tábor, Žizkovo nám.
Rozsáhlé sklepy z 15. a 16. stol. byly vyhloubeny ve skalním podloží v hloubce až 16 metrů a jsou zajímavou technickou památkou pozdního středověku. Prohlídková trasa má délku přibližně 500 metrů a vznikla roku 1947…

Výlety s dětmiJihočeský kraj – 32 lidí doporučuje

Muzeum čokolády a marcipánu Tábor 363 m

Tábor, Kotnovská 138/13
Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře představuje a mapuje historii čokolády, její pěstování, dovoz do Evropy a následné zpracování do formy bonbonů, tabulek, pralinek, figurek. Muzeum se nachází v prostorách třech…

Dětské oslavy Kavárny a restaurace pro děti Výlety s dětmiJihočeský kraj – 35 lidí doporučuje

Muzeum LEGA Tábor 364 m

Tábor, Špitálské náměstí 275
Muzeum se nachází v historickém jádru města Tábor. Celá expozice je umístěna v národní kulturní památce na Špitálském náměstí. V historické budově na ploše více jak 200m2 uvidíte výstavu stavebnice LEGO ze sbírky jedné…

S kočárkem Výlety s dětmi Dovolená s dětmi Muzea a galerieJihočeský kraj – 28 lidí doporučuje

Doporučte tuto akci.
Doporučuji

11 lidí doporučuje

Tip: Chcete se zviditelnit? Nabízíme reklamní pozice na tomto webu. Vždy jen za rozumné ceny. Pište na redakce@peknyden.cz.

Portál peknyden.cz neodpovídá za případně změny programu.

Co je nového na PeknyDen.cz?

Přehled nových míst pro rodiny s dětmi, upoutávky na akce, soutěže a články můžeme zasílat i Vám. Novinky obvykle zasíláme jednou měsíčně.

Přihlaste se k odběru novinek

Váš prohlížeč je už stašího data a může být nebezpečný!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat nyní svůj prohlížeč

×

Admin: Ukázat akci Upravit popis akce Upravit termíny